SHE
Facebook
Facebook

Katalog z nowymi produktami wrzesień 2020 od LED-POL

led-pol

Katalog z nowymi produktami wrzesień 2020 od LED-POL

 

LED-POL, polski producent oświetlenia energooszczędnego LED, wprowadza na rynek nową edycję katalogu produktów marki ORO. Oferta firmy idealnie nadaje się do małych pomieszczeń domowych, biur, ogromnych hal oraz magazynów i została zestawiona w jednym przejrzystym i czytelnym katalogu.

 

Oferta jest różnorodna i obejmuje lampy (odpowiedniki klasycznych żarówek), oprawy zintegrowane, naświetlacze, panele, plafony, tuby LED (odpowiedniki świetlówek CFL), taśmy i akcesoria LED. Dzięki temu firma jest w stanie sprostać wymaganiom Klientów i odpowiednio dobrać oświetlenie do każdej przestrzeni.

 

Katalog przygotowany jest tak, aby w jak najprostszy sposób wspierać pracę profesjonalisty. Przy każdym produkcie jest jego zdjęcie, nazwa, parametry techniczne, kod kreskowy oraz klasa energetyczna. Dodatkowo oferta została rozszerzona o kolejne pozycje z 5- letnią gwarancją!

 

Do nowości zaliczyć możemy:

TUBY LED T8 – idealne do oświetlenia hal produkcyjnych, magazynowych, warsztatów, powierzchni handlowych. Produkty mają wysoką skuteczność, która w zależności od produktu waha się w granicach od 100 Lm/W do 150 Lm/W. O jakości tub LED, szczególnie linii GLASS-II oraz GLASS-POWER, świadczą dodatkowe zabezpieczenia zasilacza, lepsze materiały płytek drukowanych PCB czy też zwiększone okresy gwarancji.

 

PANELE LED – mające zastosowanie jako oświetlenie powierzchni biurowych i szkolnych, sal konferencyjnych, obiektów hotelowych i restauracyjnych oraz obiektów służby zdrowia. Oferta obejmuje produkty cechujące się stabilną konstrukcją, wysoką skutecznością czy 5-latami gwarancji. Część z nich zapewnia brak efektu migotania czy też bazuje na ulepszonych materiałach typu PMMA. Szczególnie polecamy panel LORD cechujący się niskim współczynnikiem olśnienia (UGR <16) oraz wysoką powtarzalnością barwową SDCM<3. A seria VELA posiada atest PZH.

 

Kolejną całkowitą nowością jest cała kategoria PLAFONY LED. Kategoria składa się kilkunastu produktów oferowanych przez LED-POL po raz pierwszy.Jej zaletami są m.in. 3 lata gwarancji oraz czujnik Merrytek umożliwiający dokładne sterowanie panelem w zależności czy to dzień, czy noc. I pozwalający ustawić odpowiednie światło w zależności od godzin pracy. Ważnym elementem jest także czujnik ruchu. Z kolei seria VENUS umożliwia dostosowanie barwy w zależności od upodobań, możemy ustawić na zimną, ciepłą i dzienną.

 

NAŚWIETLACZE LED – ta popularna kategoria poszerzyła się o linie DIODO Mobile (3 lata gwarancji oraz przewód z wtyczką EU 1,5m), a także oprawy w kolorze szarym, jakże popularnym w wielu inwestycjach budowlanych.

 

Nowy katalog oświetlenia WRZESIEŃ 2020 jest dostępny na stronie głównej www.led-pol.com oraz na podstronie „Do pobrania”, gdzie publikację można przeglądać online lub pobrać w formie pliku PDF.

 

Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów LED-POL udzielają przedstawiciele firmy. Ich dane kontaktowe można znaleźć na stronie firmy „Gdzie kupić”.

 

Jeśli znasz osobę, której przyda się ta informacja, to zapraszamy do przesłania jej naszej oferty. Zachęcamy także do udostępniania w sieci. Wspierajmy polskie firmy!

 

info o nowej ofercie 2020

 

Pobierz Katalog https://www.led-pol.com/strony/do-pobrania