SHE
Facebook
Facebook

Postaw na jakość i wybierz osprzęt Schneider Electric.

Potrzebujesz niezawodnego osprzętu, który sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna i bezpieczna? Postaw na jakość i wybierz osprzęt Schneider Electric. Szeroka gama funkcjonalności i stylów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a Ty będziesz pewien, że zagwarantowałeś bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Poznaj nasze serie osprzetu podtynkowego i pozwól się zachwycić prostym i wygodnym montażem oraz wysoką jakością w atrakcyjnej cenie!

Sedna Design & Elements

Sedna Design & Elements to seria stworzona z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki solidnemu 8-punktowemu systemowi zatrzasków oraz kompaktowej konstrukcji, montaż ramki stanie się szybszy niż kiedykolwiek. Ponadto, otwory na śruby umożliwiają obracanie mechanizmu w dowolnym kierunku, dzięki czemu możesz zrekompensować ewentualne niewyrównane puszki instalacyjne – ramka będzie przylegać do ściany, nawet jeśli puszka nie jest z nią idealnie zlicowana. Warto również wspomnieć o bezgwintowych zaciskach, które umożliwiają sprawne podłączenie przewodów oraz o łatwo dostępnych i dużych przyciskach zwalniających, które zapewniają jeszcze płynniejsze zwalnianie. Seria Sedna Design & Elements to, aż 91 ponadczasowych kombinacji kolorystycznych i 110 użytecznych funkcji zawierających między innymi szeroką ofertę gniazd multimedialnych, gniazda USB, ściemniacze obrotowe, termostaty i wiele więcej!

Asfora

Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora to wysokiej jakości gniazda i łączniki w atrakcyjnej cenie. Mechanizmy produktów posiadają przejrzyste oznaczenia i schematy połączeń, a zaciski w gniazdach umieszczone są w jednej linii, dzięki czemu wszystkie przewody można przyciąć za jednym razem bez obaw o ich długość. Wszystkie produkty z serii osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora zostały wyprodukowane w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz normami, a dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów posiadają zwiększoną odporność na działanie promieni ultrafioletowych. W ofercie dostępne są zarówno standardowe gniazda elektryczne, jak i gniazda mutimedialne, takie jak gniazda TV/R/SAT, gniazda głośnikowe, gniazda USB, gniazdo IP44 do ramek wielokrotnych, łączniki do sterowania żaluzjami oraz ściemniacze obrotowe. Warto również wspomnieć o szerokiej gamie łączników zawierającej takie produkty jak łącznik pojedynczy, podwójny, świecznikowy, schodowy, podwójny schodowy, krzyżowy, żaluzjowy, a także łącznik hotelowy oraz dwa rodzaje łączników z podświetleniem 10AX – 250V i 16AX – 250V.  Ta klasyczna i ponadczasowa seria z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania.

 Odace

Seria Odace to oryginalne wzornictwo oraz praktyczne rozwiązania. Szczególnie przypadną one do gustu klientom, którzy uwielbiają kolory, nowoczesny design i chcą nadać niepowtarzalny charakter swojemu wnętrzu. Montaż płyt montażowych możliwy jest dzięki dwóm uchwytom po bokach oraz automatycznemu podłączeniu bezśrubowemu umożliwiającemu szybkie podłączenie i odłączenie za pomocą przycisku. W ofercie znajdziesz takie funkcje jak gniazdo USB, lampka do czytania, gniazda zasilania, radio z głośnikiem, ramka z półką do ładowania telefonu oraz wiele innych produktów designerskich wykończeniach, takich jak kobalt, bursztyn czy szczotkowne aluminium.

Merten

Ekskluzywna seria Merten oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie podstawowych elementów osprzętu wzbogacone o niespotykany design, który z pewnością zachwyci klientów, którzy cenią sobie osprzęt wysokiej jakości wykonany z autentycznych materiałów takich jak drewno, szkło czy metal. Oferta obejmuje ponad 175 funkcji mechanizmów, a dodatkowo każdy z nich można połączyć z dowolną ramką tworząc unikalne kombinacje kolorystyczne. Osprzęt serii Merten to szeroka gama funkcjonalności związanych ze sterowaniem oświetleniem, gniazdami i łącznikami, VDI, sygnalizacją, elektronicznym sterowaniem oświetleniem ze ściemniaczami i czujkami ruchu, sterowaniem żaluzjami i roletami oraz temperaturą.

Poznaj inne serie i dowiedź się więcej na: Łączniki światła, gniazda elektryczne. Osprzęt – oferta | Schneider Electric Polska (se.com)

Wiosna już z nami, a wraz z nią sezon na zmiany! Produkty Schneider Electric to nie tylko gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeńśtwa, ale także kompleksowość, dzięki której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalości oraz stylów obejmuje zarówno osprzęt podtynkowy jak i natynkowy. Nasze produkty projektowane są z myślą o Twoich potrzebach – poznaj nasze dwie serie, których estetyka i funkcjonalności z pewnością zachwycą Cię w tym sezonie!

Sedna Design&Elements

Szybki i bezpieczny montaż, 91 ponadczasowych kombinacji kolorystycznych i aż 110 funkcjonalności to właśnie Sedna Design & Elements. Wytrzymałe zaciski bezśrubowe, klarowne schematy połączeń oraz wysokiej jakości mechanizmy zapewnią Ci, że każda instalacja będzie przebiegać sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie. Wszystkie ramki mogą być montowane w standardowej klasie szczelności IP20, ale również w pomieszczeniach, w których wymagany jest stopień ochrony IP44. Montaż odbywa się przy użyciu 8-punktowego systemu zatrzaskowego zapewniającego idealne dopasowanie do ściany. Warto również wspomnieć o ramkach wielokrotnych, które zaprojektowane są w taki sposób, że każda ramka może być umocowana zarówno w pionie jak i w poziomie. Dodatkowym ułatwieniem w kwestii ramek wielokrotnych są zachodzące na siebie ramki montażowe zapewniające perfekcyjne dopasowanie mechanizmów. Dobierz wszystkie potrzebne Ci funkcjonalności spośród szerokiej oferty gniazd i łączników, która oprócz klasycznych produktów codziennego użytku zawiera również gniazda USB, ściemniacze LED, regulatory temperatury, gniazda głośnikowe i wiele więcej użytecznych funkcjonalnośći, których potrzebują Twoi klienci. Sedna Design & Elements spełnia wszystkie wymagania komfortu i bezpieczeństwa nowoczesnej instalacji elektrycznej. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Mureva Styl

To seria łączników i gniazd zaprojektowana specjalnie do zastosowań zewnętrznych. Dzięki klasie ochrony IP55 oraz wytrzymałości mechanicznej IK08 osprzęt tej serii jest nie tylko wodoodporny, ale też odporny na wstrząsy, brud, kurz oraz rozpuszczalniki. Warto również wspomnieć, że produkty tej serii mogą być zainstalowane zarówno natynkowo jak i podtynkowo, a szybka i łatwa instalacja sprawia, że jest ona niekwestionowanym faworytem elektroinstalatorów. Osprzęt Mureva Styl posiada pojemne podstawy, umożliwiające prowadzenie przewodu za mechanizmem oraz elastyczne wejście kablowe zapewniające podłączenie rurek i przewodów o średnicy od 6 do 20 mm. Dodatkowo osprzęt zaprojektowany jest w sposób modułowy umożliwiając montaż każdego mechanizmu w każdej obudowie, co z pewnością pozwoli Ci spełnić wszystkie oczekiwania Twoich klientów. Seria dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – antracytowy szary oraz polarna biel, a w swojej ofercie zawiera szeroką ofertę gniazd, wyłączniki awaryjne i kluczowe, grodzie, dźwignie, przyciski i wiele więcej. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz Twoich klientów i wybierz osprzęt serii Mureva Styl.

Poznaj inne serie i dowiedź się więcej na: Łączniki światła, gniazda elektryczne. Osprzęt – oferta | Schneider Electric Polska (se.com)