SHE
Facebook
Facebook

Sedna Design & Elements – mały detal w wielkim stylu

Wyprodukowana w Polsce Sedna Design&Elements to innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana gorącymi trendami wnętrz. Jest to linia premium, oferująca produkty w szerokiej gamie kolorów i materiałów. Bogata oferta oraz różnorodne funkcje sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej komfortowy i zyska unikalny charakter.

Wyraź siebie!

Naszym celem było stworzenie produktów, które pozwolą odzwierciedlić Twój indywidualny styl oraz będą w przystępnej cenie. W ofercie znajdziesz blisko 100kombinacji kolorystycznych, które dadzą Ci pełną dowolność personalizacji. Dwie linie do wyboru –Design i Elements, dają nieograniczone możliwość łączenia ze sobą ramek i mechanizmów. Sedna Design występuję w czterech kolorach: białym, beżowym, srebrnym aluminium i antracytowym czarnym. Natomiast Sedna Elements jest dostępna w wykończeniach przypominających drewno, metal, kamień oraz szkło. Ta zróżnicowana estetyka pozwoli na wykonanie kompozycji w każdym stylu, niezależnie czy jest to vintage, industrialny, glamour czy boho.

 

 

Nieograniczone możliwości

Funkcje nowej serii Sedna, tak samo jak jej estetyka są zgodne z aktualnymi trendami. W ofercie znajdziesz szereg udogodnień, dzięki którym zasilisz każdego rodzaju multimedia. Oprócz podstawowych produktów takich jak łączniki i gniazda elektryczne posiadamy również sterowniki oświetlenia, ściemniacze, czujniki ruchu oraz termostaty. Wszystkie produkty powstały z myślą, aby zwiększyć Twój codzienny komfort.

Prosto, szybko, wygodnie

Nowa Sedna jest łatwa do podłączenia, użytkowania oraz zainstalowania. Dzięki wygodnemu montażowi oszczędzisz mnóstwo czasu oraz unikniesz niepowodzeń. Funkcje, które Ci w tym pomogą to między innymi: uniwersalne ramki do instalacji poziomej i pionowej, zaciski bez gwintowe, pazurki montażowe, które chowają się w korpusie mechanizmu uniemożliwiając zahaczenie o przewody oraz więcej miejsca na okablowanie. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że montaż staje się szybki i bezpieczny. Dzięki symetrycznej konstrukcji ta sama ramka może być zamontowana zarówno poziomo, jak i pionowo. Niezależnie od ułożenia konstrukcja będzie idealnie przylegać do ściany. Dodatkowo zaokrąglony kształt ramek oraz błyszczący materiał zapobiegają osadzeniu się kurzu i posiadają właściwości antystatyczne. Tworzywo, które zostało użyte to produkcji osprzętu charakteryzuje się zwiększoną ochroną na promienie UV. Jest to gwarancją intensywnego koloru i nienagannego wyglądu na długie lata.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie ramki Sedna Design & Elements mogą być instalowane również tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody. Mechanizmy zostały wyposażone w specjalną uszczelkę membranową, która skutecznie chroni gniazdo przed wodą i wilgocią. Co więcej produktynowej Sedny posiadają specjalne przesłony, które uniemożliwiają włożenie do gniazda zabawek lub innych niewłaściwych przedmiotów.

Polska produkcja

Nowa seria produkowana jest z wysokiej jakości materiałów w polskiej fabryce Elda w Szczecinku. Jest to miejsce, w którym nowoczesny przemysł wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Zachęcamy do obejrzenia filmiku i zapoznania się ze szczegółami naszej produkcji: https://youtu.be/NTWmYul-fyQ

Chcesz dowiedzieć się więcej o serii Sedna Design & Elements? Odwiedź stronę: www.dobierz-gniazdko.pl/sednadesign