SHE
Facebook
Facebook

Spotkanie w firmie GTV

W dniach 03-04 .10.2014 odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe zorganizowane z firmą GTV.  W spotkaniu udział wzięli właściciele i osoby zarządzające hurtowniami PGE „Forum-Rondo” Sp. z o.o.

Po odwiedzeniu siedziby GTV oraz centrum logistycznego, a także po zapoznaniu się z nowościami w ofercie i kierunkami rozwoju firmy  Goście przejechali do położonego w samym sercu Warszawy hotelu Metropol.

Po południu na uczestników czekała niespodzianka zapewniająca podwyższoną ilością adrenaliny – zostali oni zaproszeni na kurs i przy okazji zawody strzeleckie.  Przy dużej dawce emocji w ruch poszły różne rodzaje broni: Glock-17 kal. 9mm , karabin MP-15 kal. 5,6mm, karabin Winchester, rewolwer Rossi 357 Magnum, Colt 1911kal. 45 ACP, a nawet strzelba typu shotgun !  Najlepszym strzelcem turnieju i opanowaniem pistoletu Glock okazał się Tomasz Szybieniecki (Elmehurt). Miejsce drugie „ustrzelił” Michał Sekuła (Sepix), a miejsce trzecie zdobył Mariusz Zieliński (GTV).

Po tej męskiej rozrywce Goście przejechali na uroczystą kolację do jednej z restauracji w centrum Warszawy.  Atrakcją drugiego dnia było wspólne zwiedzanie Zamku Królewskiego.