SHE
Facebook
Facebook

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny na Dominikanę

W dniach 17-24 lutego przedstawiciele PGE Forum-Rondo oraz reprezentanci firm : Bemko, F&F, An-Kom i Pawbol wzięli udział w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym i udali się na otoczoną bujną, egzotyczną roślinnością Costa Dorada.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć Zona Colonial – najstarszą starówkę w Ameryce Łacińskiej, Katedrę Primada de America, Fortecę Ozama- najstarszą warownię w obu Amerykach, Calle las Damas – najstarszą brukowaną ulicę Ameryki, Faro a Colón – miejsce wiecznego spoczynku Krzysztofa Kolumba oraz Bajeczne jeziorka Tres Ojos, gdzie kręcono sceny do filmu Tarzan.

Wypływając w rejs statkiem w poszukiwaniu wielorybów podziwiali wody zatoki Samana. Kilometry dziewiczych plaż Punta Rucia, biały jak cukier puder piasek i turkusowa woda tworzą krajobraz jak z pocztówki. Uczestnicy wygodnym statkiem w typie katamaranu odwiedzili rajską wysepkę Cayo Paraiso – gdzie mieli czas na relaks, jak i na oszałamiający snorkeling przy rafie koralowej.

Podczas wyjazdu nie zabrakło czasu na przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń , za co dziękujemy poszczególnym instruktorom.